W tym miejscu możesz szybko wyszukać interesujace cię kursy lub szkolenia

Zadzwoń +48 500 226 512     Znajdź nas

Image Alt

Akademia Rzemiosła „Żółta Szpilka”

Patronat Żółtej Szpilki w konkursie “Szmaragdowy Guzik”

Jeśli trochę nas już znacie, to wiecie, że za naszymi działaniami stoi pewna misja – chcemy przekazywać pasję do pięknej sztuki krawiectwa i konstrukcji odzieży jak najszerszemu gronu. Cieszy nas bardzo, że tak wielu młodych ludzi interesuje się tymi dziedzinami i chce rozwijać swoje umiejętności.

Tym bardziej miło nam, że mogliśmy się zaangażować w III edycję Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Projektantów i Krawców “Szmaragdowy Guzik”, organizowanego przez ZST-CKZiU w Lesznie. I to w potrójnej roli!

Jury, w składzie którego była również Nasza Szefowa – Marzena Kubiak, przeprowadziło z uczestnikami rozmowy online na temat ich inspiracji, przygotowanych przez nich projektów i różnych zagadnień z dziedziny mody. Po emocjonujących obradach Jury Konkursu wyłoniło laureatów i przyznało nagrody.

Jedną z konkursowych nagród był indywidualny kurs konstrukcji i szycia (60 godz. lekcyjnych) o wartości 3000 zł w naszej Akademii Rzemiosła “Żółta Szpilka”. Poziom finalistów był tak wysoki i wyrównany, że przyznano dwa II miejsca ex aequo, a więc i dwa kursy w Żółtej Szpilce!

Przekazane przez nas nagrody powędrowały do Wiktorii Błaszkowskiej z ZST-CKZiU w Lesznie, która zdobyła II miejsce w kategorii awangardowej oraz Oliwii Baścik z BSP w Bielsku-Białej, która zdobyła II miejsce w kategorii użytkowej.

 

 

Jury podczas obrad

Nie możemy się już doczekać, kiedy zdolne projektantki odwiedzą Żółtą Szpilkę i zrealizują nagrody!

A jeśli i was interesuje podróż do świata mody i krawiectwa, SPRZWDŹCIE NASZ TERMINARZ NADCHODZĄCYCH KURSÓW I ZAPISZCZIE SIĘ JUŻ DZIŚ