W tym miejscu możesz szybko wyszukać interesujace cię kursy lub szkolenia

WARSZTATY DLA FIRM & SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW

Zadzwoń +48 500 226 512     Znajdź nas

WARSZTATY DLA FIRM & SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW

1 - Indywidualna -zł
Kategorie:

O tym kursie

Misją naszej Akademii jest wspieranie branży mody i przemysłu odzieżowego, poprzez reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku oraz kształcenie specjalistów–rzemieślników.

Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi, którzy tak jak my, wiedzą, że największym potencjałem każdej firmy, każdego przedsięwzięcia są ludzie – pracownicy, fachowcy w swoich dziedzinach.

Chcemy pomóc Wam w rozwijaniu tego potencjału poprzez szkolenia i kursy przygotowujące Waszych pracowników do objęcia różnych stanowisk i jak najlepszego wykonywania powierzonych im zadań oraz podnoszące ich kwalifikacje zawodowe i kształcące w nowych obszarach.

Każdorazowo program i formułę szkolenia / kursu przygotowujemy w ścisłym porozumieniu z klientem – tak, aby była to oferta skrojona na miarę.

Zapraszamy do współpracy.

 

W Akademii Rzemiosła „Żółta Szpilka” chcemy dzielić się wiedzą i pomagać w realizacji nawet najbardziej śmiałych przedsięwzięć. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie odzieżowego rzemiosła, skontaktuj się z nami.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!


  Skorzystaj juz dziś

  Cena warsztatów

  Zapoznaj się z cenami naszych warsztatów które są wyszczególnione poniżej
  • Podstawowy

  • Cena warsztatów - szkoleń ustalana indywidualnie. Za godzine
  • Pakiet

  • Cena warsztatów - szkoleń ustalana indywidualnie. Całość