W tym miejscu możesz szybko wyszukać interesujace cię kursy lub szkolenia

Zadzwoń +48 500 226 512     Znajdź nas

Image Alt

Klaudia Zielińska

Klaudia Zielińska

Perfekcjonistka znana ze swej dokładności. W niektórych kręgach stwierdzenie „uszyłaś/eś to prawie tak jak Klaudia” uchodzi za nie lada komplement

Witaj! Oto moja historia.

Absolwentka wzornictwa spec. projektowanie ubioru na Wydziale Artystycznym Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Samodzielne wykonywanie projektów studenckich oraz kolekcji dyplomowych sprawiło, że doceniła jak ważna dla projektanta jest znajomość konstrukcji i krawiectwa, i jak dużą wolność i niezależność mu daje.
W swoim portfolio posiada projekty i realizacje ubiorów damskich, dziecięcych, historycznych, a także kostiumów teatralnych, ale to moda męska jest jej największą pasją, w której pragnie się wyspecjalizować.

W dorobku zawodowych doświadczeń posiada zarówno staż w dziale technologii odzieży dużej firmy, jak i posadę głównego projektanta w pracowni ubiorów unikatowych, historycznych. Ukończyła kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. W styczniu 2020 r. rozpoczęła pracę nauczycielki przedmiotów zawodowych w klasach technik przemysłu mody w Zespole Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie.

Perfekcjonistka znana ze swej dokładności. W niektórych kręgach stwierdzenie „uszyłaś/eś to prawie tak jak Klaudia” uchodzi za nie lada komplement. Cierpliwa, choć gdy materia stawia zbyt duży opór – milknie, a wtedy lepiej nie podchodzić. Mawia, że nie ma takiego błędu krawieckiego, którego sama kiedyś nie popełniła, dzięki czemu lepiej rozumie swoich uczniów. Słabości ma wiele, ale największą jest ta do biżuterii i zegarków. „Prawa ręka” Marzeny – jej asystentka w Akademii oraz najbliższy doradca merytoryczny i duchowy.

Wykształcenie

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych

Absolwentka wzornictwa spec. projektowanie ubioru

Doświadczenie

Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie

Wykładowca przedmiotów zawodowych